TASARIM
DİZAYN

Öncelikle; tercih edeceğiniz bir alanadı (domain name) satın alarak web sunucusu alanında (hosting) siteniz test yayın hayatına başlar. Web Dizayn, iyi düşünülmüş trend bir tasarım stratejisi ve bütünlüğünde; hangi renklerin kullanılacağından ne tür fotoğrafların seçileceğine, site konspeti ile ilgili metinlerin hangi alanlara yerleştirilerek en doğru görsel bütünlüğün yakalanması tercihine kadar detaylı bir biçimde planlanır.

YAZILIM
KODLAMA

Yazılım için minimum kodlamayla, maksimum verimi almayı planlarız.Görselleri ne aşırı büyük ne aşırı küçük seçeriz. Site imajı için en isabetli renkler ve yazıların okunaklı olması adına en doğru font tercihlerinde bulunuruz. Kullanılacak fotoğrafların telif hakları olup olmadığına azami özen gösteririz. Web sitesinizin sayfa açılış hızlarını ölçümleyerek en ideal süreler yakalanır, en etkin sosyal medya eklentileri ile (SEO) optimize edilir.

GÖRSEL TREND
İÇERİKLER

Web sitesinde altyapı oluşturmak bir şeydir, onu maddeyle doldurmak başka bir şeydir. Hedefe en yakın içerikler kullanılarak şişkinlik oluşturacak tüm gereksizlikler atılır. Uygulamaların, mobil cihazlarda en doğru şekilde görüntülenmesi için Responsive web tasarım yani Ölçeklenebilir Tasarım Tekniği kullanılır. Akıllı cihazlara, telefonlara ve tabletlere yönelik mobil uygulamalarımız IOS veya Android ile uyumlu, İyonik çerçeve kullanılarak oluşturulur.

İYİ BİR TASARIM, GERÇEK DİJİTAL ETKİ

TECRÜBE VE ZANAAT GEREKTİRİR

Her cihazda iyi görünen, duyarlı bir web tasarımına sahip olmak çok önemlidir. Duyarsız bir tasarım, markanıza zarar verir, daha az trafik alır ve sonuçta potansiyel müşterileri kaybedersiniz. Zarif düzenler ve duyarlı tasarım kullanarak web sitenizin her platformda harika görünmesini sağlayacağız. Her düzeni özelleştireceğiz, her öğeyi test edeceğiz ve lansman gününden önce her şeyin mükemmel olduğundan emin olacağız.

Birleşik marka deneyimini geliştirmek, tasarım, strateji, işbirliği ve dönüşümle mümkündür. En iyi uygulamaları ve kanıtlanmış çözümleri kullanarak, dijital ve yazılı pazarlama materyallerinden efektif kullanıcı arayüzlerine, web tasarımlarına ve mobil uygulamalara kadar tüm platformlarda otantik, akılda kalıcı ve tutarlı projeler üretiyoruz. Eğer karşı taraf sizi doğru anlamıyorsa, mesajınızı da doğru iletemezsiniz.

Günümüzde web siteleri; işletmeleri, markaları, sunulan hizmetleri ya da şahısları sanal ortamda temsil eden en etkili araçlardan biri haline gelmiştir. Ürün satışı yapan bir mağaza için fiziksel mağazadan daha fazla satış yapan bir ortam oluşturmuştur. Bir marka ya da kişiyi, mekân ve çeşitli zaman kısıtlamalarından dolayı fiziksel olarak ulaşamadığı hedef kitleye ulaştırması açısından profesyonel bir web sitesi en etkili araçtır.

MÜŞTERİLERİMİZDEN;

BİR KAÇ SATIR, :)

Çok teşekkürler ediyorum. Hizmetinizden etkilendim. Arkadaşlarıma şirketinizden ve hızlı geridönüşlerinizden çokca bahsettim, Yeni çalışmalarımda görüşmek üzere ! Adem GÜNERİ, Real Pilates LTD.
Vay canına! Hizmetlerinizden çok memnun kaldım. Beklentilerimin ötesine geçtiniz. Sizin çocuklar çok çalışkan, bir çok arkadaşımı şirketinize yönlendiriyorum! Teşekkürler... Prof.Dr. Hakan LEBLEBİCİOĞLU
İlgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Çok memnun ve minnettarım. Mükemmel çalışma çıkarttınız. Firmanız şimdiye kadar karşılaştığım en iyi desteği sağladı. Hakan SÜMER, QTECCONS LTD.